Quantcast
  • Gość odsłony: 2651

    Rozwolnienie, bóle piersi, mdłości po tabletkach antykoncepcyjnych

    Witajciezaczne moze od poczatku moich niepokoi!od okolo miesiaca mam (rozwolnienie) jezeli mozna tak to ujac czyli biegam czesciej do lazienki i jest to zadkie ale nie tak jak przy rozwolnienie ze poprostu leci jak woda.tabletki anty biore od roku ale wlasnie p0ostanowilam odstawic i przy ostatnim opakowaniu ucikla mi wprost do zlewu jedna tabletka czyli z 28 wzielam 27 .sex uprawiam regularnie czyli prawie codziennie.jak skonczyly mi sie tabletki czyli te pechowe 27 powinnam dostac okres i dostalam ale byl bardzo skapy i trwal krocej niz zwykle teraz juz od tamtej pory minelo ponad tydtien a ja mam od 3 dni straszne bole piersi i bole w dole brzucha,lekkie mdlosci,wlosy strasznie mi wychadza ale to juz od2 tygodni,niewiem czuy czegos niezapomnialam .moje pytanie co jest z moim organizmem czy tabletki sa nieodpowiednio dobrane czy moze inne horoby dodam ze mam tez oslabiona watrobe (powiekszona,zbyt duze ilosci tabletek przeciwbolowych)wczoraj doszly jeszcze zawroty glowy ,jak sie polozylam do luzka mialam takie samoloty jakbym byla niezle pijana ,a ja wogule alkocholu niepije od ponad 10 lat!!normalnie niewiem juz co sie dzieje ze mna dzisiaj wybiore sie do ogulnego moze to cos z tarczyca albo juz sama niewiem zaczynam sie zalamywac.....

    Odpowiedzi (3)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-10-30, 13:07:32
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2013-10-30 o godz. 13:07
0

Dzieki
Mam nadzieje bo termin do ginka mam dopiero za 2 tygodnie a wczesniej niedam rady sie do niej dostac niestety....

Odpowiedz
czarnaaj 2013-10-30 o godz. 12:55
0

bede trzymac kciuki zeby bylo w porzadeczku, ja tez mam problem z antykami bo dostalalm plamien grrrrrrrrr co robic?

Odpowiedz
Gość 2013-10-30 o godz. 11:19
0

Jak ja byłam w ciazy to zamiast mdlosci to mialam rozwolnienie.... ale może to ni to.... pozdrawiam!

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie