Quantcast
  • Path_24 odsłony: 15256

    Wymiotuje - czy tabletki antykoncepcyjne będą dalej skuteczne?

    Dziewczyny, dzisiaj o 16 wziełam tabletkę anty, wczesniej 2 godzinki były "przytulanki" i jakis dziwny pech, pomiedzy 19-20 zrobiło mi sie niedobrze , wymiotowałam ( niestety) jakieś zatrucie mnie dopadło. Przyjęłam kolejną tabletkę, bo tak napisane na ulotce , ze wrazie wymiotów przyjąc kolejną...podsumowując o 16 wziełam tabletke anty, pomiedzy 19-20 wymioty, czy zachowana była skutecznośc antykoncepcyjna ( do krwawienia jest ok 1,5 tygodnia)?? Czy znowu mam pankowac:(:(:(?:? jakies krytyczne mam te miesiące..:(

    Odpowiedzi (22)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-11-12, 02:32:14
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Path_24 2013-11-12 o godz. 02:32
0

a być moze masz racje:)

Odpowiedz
sweety 2013-11-12 o godz. 02:30
0

Pati_22, za bardzo sie nie znam, ale wydaje mi sie, ze nasz organizm z czasem jakos tak 'przyzwyczaja sie' do tych dawek hormonów, i jego reakcja na 7dniowe odstawienie tabsów po prostu sie opóźnia.

Odpowiedz
Path_24 2013-11-12 o godz. 02:26
0

sweety, a czemu to tak sie dzieje??

Odpowiedz
sweety 2013-11-12 o godz. 02:23
0

Pati_22, ja mialam dokladnie tak samo, tez mi sie ten czas wydłuzył

Odpowiedz
Path_24 2013-11-12 o godz. 02:22
0

sweety, przyszła w poniedziałek ufffff , tylko dziwi mnie trochę czemu wydłuża mi sie czas oczekiwania tz. Kiedys - ostatnia tabletke brałam w piatek, a okres był juz w sobote, potem przesunęło sie na niedziele, a pozniej na poniedziałek...

Odpowiedz
Reklama
sweety 2013-11-12 o godz. 02:20
0

eeeee, mi sie wydaje, że wszystko powinno byc ok, skoro to już 4 opakowanie.

Pati_22 napisał(a):Ostatnią tabletkę wziałam w piątek... i okresu nie ma:( o rany jakies fatum
a po ilu dniach od ostatniej tabletki przychodzi @?
a może juz przyszła?

Odpowiedz
Path_24 2013-11-12 o godz. 02:17
0

4 teraz, do tego piątku biore, potem 7 dni i znowu


Ostatnią tabletkę wziałam w piątek... i okresu nie ma:( o rany jakies fatum..

Odpowiedz
sweety 2013-11-05 o godz. 11:51
0

Pati_22, a przy którym opakowaniu tabsów jesteś?

Odpowiedz
PoCaHoNtAz 2013-11-05 o godz. 09:04
0

Pati_22, ciesze sie, ze jestes juz spokojna. Ja np. sie nigdy nie zamartwialam jak zapomnialam tabli, ale jakos tak wiedzialam, ze bedzie ok

Wspolczuje zatrucia, mnie dopadlo ze 2 miechy temu cos dziwnego po zjedzeniu obiadu. Bolal mnie brzuch dostalam temperatury i jak z bolu nie spalam do 6 rano to w koncu zwymiotowalam, a biegunke mialam jak stad do Wloch brrr Takze wspolczuje i mam nadzieje, ze juz nic Ci sie nie powtorzy :)

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 15:00
0

Dzięki kobitki:* znikam palulciu spokojnie:)

Odpowiedz
Reklama
ala-m 2013-11-04 o godz. 14:58
0

To teraz życzymy Ci DOBREJNOCY :D

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 14:57
0

Naprawde pocieszyłyscie mnie;) połozyłam sie do łozka po tym cholernym zatruciu ( skad sie wzieło nie mam pojecia, zoładek mnie boli w kazdym razie) i musiałam wstac zeby posta o pomoc i rade napisac;) nie zasnełabym chyab bez jakiejs porządnej kobiecej rady. Dzięki :*:*:*:*

Odpowiedz
Tosia_ 2013-11-04 o godz. 14:56
0

i tak trzymać:)

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 14:53
0

Tosia_,dobra to ja sie przestane martwic:) skoro mowicie ze bedzie oki:) Kamien z serca:)

Odpowiedz
Tosia_ 2013-11-04 o godz. 14:51
0

Pati_22, mi ginka powiedziala ze jeżeli minie min 4 h od połknięcia tabletki do wymiotów to nie trzeba kolejnej:)u ciebie mineły a jeszcze dodatkow wziełaś,czyli na pewno będzie ok:)

Odpowiedz
ala-m 2013-11-04 o godz. 14:50
0

Polecam się na przyszłość :D

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 14:48
0

dzieki aluś:)

Odpowiedz
ala-m 2013-11-04 o godz. 14:47
0

Pati_22 mi też tak się kiedyś przytrafiło i nie zaszłam to i u Ciebie wszystko będzie oki tylko głowa go góry bo zamartwianie się nic nie da. Jak wzięłaś tabletkę to jesteś bezpieczną :)

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 14:43
0

ala-m, kolejna kobita mnie pocieszyła:) lzej mi na sreduszlu, jakoś pankuje ostatnio mocno mocno:( macie rację, w koncu zrobiłąm tak jak na opakowaniu, wziełam kolejną tabletke wiec musi być oki.. ale głowa głupia i nie daje sobie przetłumaczyć.

Odpowiedz
ala-m 2013-11-04 o godz. 14:40
0

Pati_22 niczym się nie martw wszystko bedzie oki. Ja osobiście nie widzę problemu skoro zastosowałaś się do wszystkich wskazówek producenta. Pozdrawiam

Odpowiedz
Path_24 2013-11-04 o godz. 14:32
0

PoCaHoNtAz, dzieki:)pocieszyłas mnie bo juz Nukę_ug w nocy o połnocy na GG dopadłam:P strach w oczka mi zajrzał bo mi się to jescze nie zdarzyło>

Odpowiedz
PoCaHoNtAz 2013-11-04 o godz. 14:29
0

Pati_22, nie martw sie. Mi sie czasem zdarzylo zapomniec w ogole nawet 2 w cyklu i nic sie nie stalo. Rzadko zdarza sie taki "pech" ze zapomniana tabletka spowoduje az takie skutki, a co dopiero przyjeta nastepna po wymiotach. Nie denerwuj sie

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie