Quantcast
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Nelly 2013-11-09 o godz. 21:21
0

Anetko jesli tylko lekarz pozwoli mi zmienic to zmieniam po drugim opakowaniu. Waga znow idze w gore juz ponad 4 kg. samopoczucie juz lepiej na szczescie

Odpowiedz
aneta2808 2013-11-09 o godz. 21:19
0

NataliaM napisał(a):moj bilans po pierwszym miesiacu: 3 kg wiecej, cera fatalna i 0 ochoty na seks
u mnie bylo dokladnie tak samo tylko ze +5kg i dotego ciagle mdlosci po 2 opakowaniu zrezygnowalam

Odpowiedz
Nelly 2013-11-09 o godz. 21:16
0

musze skonczyc drugie opakowanie i zobacze co mi powie lekarka. Mam nadzieje ze dostane inne tabletki. Niby teraz sie poprawilo, zobaczymy co mi powie na wizycie ale to jeszcze pol miesiaca.

Odpowiedz
Path_24 2013-11-09 o godz. 21:13
0

yyy natalia jak tam?? z tego co widze ,to nie za dobrze??:(

Odpowiedz
Nelly 2013-11-09 o godz. 21:09
0

moj bilans po pierwszym miesiacu: 3 kg wiecej, cera fatalna i 0 ochoty na seks

Odpowiedz
Reklama
Nelly 2013-11-09 o godz. 21:06
0

waga stanela, a zaczyna powoli spadac. Znow pojawil sie brak apetytu niby wszystko wraca do normy. Czuje sie bardzo dobrze po ty ch tabletkach

Odpowiedz
Path_24 2013-11-09 o godz. 21:05
0

o, to szybko.4 kg- sporo.

Odpowiedz
Nelly 2013-11-09 o godz. 00:50
0

a to dopiero 7 dzien jak je biore

Odpowiedz
Nelly 2013-11-09 o godz. 00:50
0

narazie czuje sie dobrze juz nie mam ochoty bezprzerwy sie ze wszystkimi klocic. Zauwazylam tylko ze tyje narazie 4 kg

Odpowiedz
Path_24 2013-11-07 o godz. 05:46
0

hm ... te samopoczucie to zalezy jednak od organizmu:) Takze Natalia jak tam po tych tabletach???

Odpowiedz
Reklama
kate26 2013-11-05 o godz. 22:05
0

Brałam i to przez dłużysz czas i przed ciążą i po również...aż do obecnej ciąży...nie tyłam czułam się dobrze...pozdrawiam

Odpowiedz
Path_24 2013-11-05 o godz. 08:28
0

Nie ja nie tyłam:) przynajmniej nie zauwazyłam a chuda jestem jak patyk:)

Odpowiedz
czarnaaj 2013-11-05 o godz. 02:24
0

natalia powodzenia a tycie to ci nie grozi babolku :D ty strasznie szczupla jestes

Odpowiedz
Nelly 2013-11-04 o godz. 07:51
0

mama karen a tylas po tych tabletkach????

Odpowiedz
Nelly 2013-11-04 o godz. 03:35
0

narazie jest ok po za tym ze mam bojowy nastroj jak ktos mi wejdzie w droge to jest biedny ciagle sie awanturuje. moje libido zerowe jak mnie w probuje dotknac to warcze na niego

Odpowiedz
Path_24 2013-11-02 o godz. 22:05
0

Trzymam kciuki za dobre samopoczucie:)

Odpowiedz
Nelly 2013-11-02 o godz. 07:41
0

Hmm.. to sa chyba tabletki z wieksza dawka estrogenow 0,03 mg od jutra zaczynam kuracje i zobaczymuy. Narazie musze brac, lekarz zapowiedzial mi ze przez kilka miesiecy zobazymy jak sie bede czula

Odpowiedz
Path_24 2013-11-02 o godz. 02:07
0

ja miałam i przyznam ze czulam sie kiepsko, jak którys raz z kolei po wzieciu tabletki zrzuciłam ją to odstawiłam opakowanie.

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie