Quantcast
  • lamisia odsłony: 4132

    Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

    Dziewczyny mam problem!!boje sie jak nieweim co!6 miesiecy temu urodzilam Fabisia!i juz nie chce wiecej dzidzusiow(conajmniej przez 2 lata),podczas stosunku pekla nam prezerwatywa,lecz moj partner i tak nie spuscil sie we mnie,bo zauwarzylismy to akurat wczesniej,lecz byl to(wg.moich wyliczen dzien jajeczkowania),postinor wzielam ale dopiero po 5 dniach,zrobilam rownierz test ciazowy po 8 dniach i wykazal brak ciazy.3dni temu powinnam dostac okres i niema!!!!czy mozliwe ze jestem w ciazy>????

    Odpowiedzi (17)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-11-12, 17:40:00
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Liliyah 2013-11-12 o godz. 17:40
0

agusica napisał(a):Nie zrozumiałyśmy sie:(Ja wzięłam postinor w ten sam dzień a Ty napisałas:
"postinor wzielam ale dopiero po 5 dniach,zrobilam rownierz test ciazowy po 8 dniach i wykazal brak ciazy.3dni temu powinnam dostac okres i niema!!!!czy mozliwe ze jestem w ciazy>???? Masz rację z tym że on jest dobry tylko tak jak Ci pisałam on chyba działa do 72 godzin po:(
Daj znać co powiedział Ci lekarz:)
Na polskim rynku nie ma już tabletek Postinor Duo, zostały zastąpione Escapelle. preparat ten może jedynie pozostawać dostępny do wyczerpania zapasów w hurtowniach.

Odpowiedz
lamisia 2009-12-18 o godz. 17:00
0

hehe odwoluje alarm!jest @!!i biore cilest:)

Odpowiedz
xena_music 2009-12-17 o godz. 15:27
0

też jestem ciekawa infa od lekarza...:)

Odpowiedz
agusica 2009-12-17 o godz. 12:52
0

Daj znać co powiedział Ci lekarz:)Ciekawa jestem jak jest z tymi tabletkami po 72 godzinach działają czy mniej?Jak sie coś dowiesz to prosze daj znać abym wiedziała czy jest sens je brać w razie kłopotów:)

Odpowiedz
agusica 2009-12-17 o godz. 09:36
0

No to zostają same prezerwatywy i niestety problemy takie jak pękniecię:(Albo metoda kalendarzykowa:)Tylko czy ktoś to jeszcze stosuje?

Odpowiedz
Reklama
xena_music 2009-12-16 o godz. 16:52
0

podobno przy tych z malutką iloscia hormonów można, ale głowy nie dam...

Odpowiedz
agusica 2009-12-16 o godz. 16:49
0

No tak zastrzyki mają i dobre i złe strony:( Ale można przy nich nadal karmić dzieciaczka:)Czy przy tabletkach rownież???

Odpowiedz
xena_music 2009-12-16 o godz. 15:12
0

no właśnie, z tymi gumkami tak jest ze niestety trzeba się liczyć stosując je ze jakiś mały procent zawodzi i to moze na nas trafić.....
no cóz..takie zycie
a faktycznie, nie daj Bóg okaże sie ze po zastrzykach gorzej sie czujesz czy co...

Odpowiedz
Gość 2009-12-16 o godz. 14:58
0

agusica napisał(a):A moze po prostu mieliście felerną prezerwatywe:(A nie myśłałas o zaszczykach?Moja kumpela takie bierze i sa podobno super i sa o wiele tansze od tabletek antykoncepcyjnych bo chyba kosztuja około 40 zł ale sa na trzy msc:)i można je brać gdy karmi sie piersią:)
ale problem pojawi się wówczas, jak zastrzyk nie podpasuje i bedzie musiała sie 3 miesiace mczyć. Gdy tabletki sa nieodpowiednie to można w kazdej chwili przestać brać.

Odpowiedz
xena_music 2009-12-16 o godz. 13:55
0

powiem jak poprzedniczki-idź do lekarza
my ci nie pomożemy, bo jak wiem tabletki po bierze sie do 72 godz po, a tu było wiecej, wiec dla własnego spokoju idź, co bedzie to bedzie ale będziesz spokojniejsza....

Odpowiedz
Reklama
agusica 2009-12-16 o godz. 13:29
0

A moze po prostu mieliście felerną prezerwatywe:(A nie myśłałas o zaszczykach?Moja kumpela takie bierze i sa podobno super i sa o wiele tansze od tabletek antykoncepcyjnych bo chyba kosztuja około 40 zł ale sa na trzy msc:)i można je brać gdy karmi sie piersią:)

Odpowiedz
Gość 2009-12-16 o godz. 10:52
0

Moze rozmiar prezerwatywy był nioedpowiedni i dlatego pekła.

Odpowiedz
agusica 2009-12-16 o godz. 06:11
0

Nie zrozumiałyśmy sie:(Ja wzięłam postinor w ten sam dzień a Ty napisałas:
"postinor wzielam ale dopiero po 5 dniach,zrobilam rownierz test ciazowy po 8 dniach i wykazal brak ciazy.3dni temu powinnam dostac okres i niema!!!!czy mozliwe ze jestem w ciazy>???? Masz rację z tym że on jest dobry tylko tak jak Ci pisałam on chyba działa do 72 godzin po:(
Daj znać co powiedział Ci lekarz:)

Odpowiedz
Hala 2009-12-15 o godz. 20:35
0

Postinor to bardzo duza dawka hormonówm poczytaj w ulotec, takei rzeczy jak opóźnienie okrresu, krwawiena są możliwe. J a tak miałam. a dlaczego tyle z nim zwlekałaś? Lekarz przepisał ci go po 5 dniach???

Odpowiedz
agusica 2009-12-15 o godz. 17:39
0

Radzę Ci jak najszybciej dla własnego spokoju bo wiem jak to jest:(pójśc do lekarza:)On wie najlepiej ja Ci tylko napisałam to co mi powiedzieli gdy ja zapomniałam o tabletce:(cały tydzień spałam z mysla ze jestem w ciązy:(i jak tylko coś było nie tak to od razu przychodziły mi myśli o ciąży:(Jak dostałam okres to dopiero odeszły mi myśli:)chociaz wszyscy mnie uspokajali to i tak nie mogłam spac i myślec inaczej:(mimo to co wszyscy mówią badź testy pokazują i tak mamy swoje w głowie czego jest sie bardzo ciężko pozbyc:)Idź do lekarza najlepiej jutro:)I on Ci powie i mam nadzieje ze bedzie po Twojej myśli:):):)Bo wiem ze byłoby na pewno teraz Ci ciężko mieć teraz drugie dziecko:)Zresztą trzeba chyba najpierw sie nacieszyć tym pierwszym:)Ja bede sie cieszyć pierwszym dopiero w sierpniu ale juz wiem teraz ze na pewno drugiego nie chciałabym miec bardzo szybko:)Trzymam kciuki i daj znać jak coś bedziesz wiedzieć:):) Buzia wielka:):)

Odpowiedz
lamisia 2009-12-15 o godz. 13:10
0

no co Ty!ja nie moge byc w ciazy!!!!!!!robilam test tydzien temu i byla 1 krecha,wiec sie ucieszylam ale okres mi sie co spoznia,czy to mozliwe ze po tym postinorze moze sie spozniac?

Odpowiedz
agusica 2009-12-15 o godz. 13:09
0

Niestety tabletki typu poronnego nie działaja po pieciu dniach tak przynajmniej mi mowiono gdy ja zapomniałam wziąśc tabletki antykoncepcyjne i pojechałam do lekarza po poronne po stosunku gdyz nalezy je brac najpozniej do 72 godzin:(Najlepiej zrób test za jakies dwa tygodnie i bedziesz wiedziec w 100% albo zostaje Ci lekarz:)On Ci powie najlepiej:)Moje gratulacje masz dziecko:)

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie