Quantcast
  • Gość odsłony: 3150

    Nie mam okresu po tabletkach antykoncepcyjnych

    Przez ostatni miesiąc brałam pigułki antykoncepcyjne (nie wiem czy to akurat jest ważne jakie ale napiszę Harmonet), było to moje pierwsze opakowanie od czasu porodu, a pytanie mam w związku z brakiem krwawienia podczas siedmiodniowej przerwy. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, wczoraj rozpoczełam drugie opakowanie tabletek ale zastanawia mnie czy powinnam pójść z tym do lekarza czy może coś takiego czasami się może zdarzyć. Dodam że po porodzie miałam już normalny okres.

    Odpowiedzi (5)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-10-13, 14:54:55
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Path_24 2013-10-13 o godz. 14:54
0

maje00 napisał(a):no cóż ja też pierwsze o tym słyszę.Ja nie miałam takiego problemu....
ja również się nie spotkałam, ale na ulotce powinna być takowa informacja./.

Odpowiedz
czarnaaj 2013-10-13 o godz. 14:53
0

no ja znow mam plamienia juz dwa cykle wczesnije niz powinnam dostac @przy zaywaniu tabletek--wkurza mnie to chyba bede musila zmienic tablety

Odpowiedz
Gość 2013-10-13 o godz. 14:51
0

Ja czasami też nie mam okresu w czasie 7 dniowej przerwy,a tabletki biorę od 4 lat i ostatnio 2 razy okresu nie miałm byłam u lekarzac i powiedził mi że nie mam się czym przejmować że tak się czasami dzieje.U mnie to jest tak że 2 razy ne mam okresu potem mam czasami tylko 1 dniowe plamienie i tak wkółko

Odpowiedz
maje00 2013-10-13 o godz. 14:50
0

no cóż ja też pierwsze o tym słyszę.Ja nie miałam takiego problemu....

Odpowiedz
Gość 2013-10-13 o godz. 13:13
0

No to sama sobie odpowiem lol Na innym forum dowiedziałam się, że po pierwszym opakowaniu krwawienie może nie wystąpić. Pierwsze słyszę no ale chyba właśnie jestem tego przykładem



Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie