Styl.fm - Magazyn o modzie i urodzie

Zgłoś naruszenie


Proszę uzupełnić wszystkie pola.

Pytania » Ciężarówki i Mamuśki
  • Gość 2009-11-10 o godz. 21:39, odsłony: 3101 0

    O czym świadczą plamienia i lekkie krwawienia po Cerazette?

    Właśnie, mam problem...Otóż miesiąc temu przestałam brać cerazette, brałam przez 3 cykle . Żle się czułam, duszności, bóle głowy itp. Miesiączka zatrzymała się w drugim cyklu (tak powinno być, lub może być, że nie ma @). Teraz miesiąc przerwy od tego czasu jeden raz szczyt śluzu a po tym okresie nic tylko upławy takie podbarwione na czekoladowo - kakaowo, czasem lekki śluz zmieszany z krwią... Co to takiego?Kurcze idę chyba do lekarza, ale może któraś z Was miała podobnie po cerazette lub innych hormonach antykoncepcyjnych?Dodam, że ciąża nie wchodzi w grę, już 2 razy test robiłam!

    Odpowiedzi (3) Kategoria: Ciężarówki i Mamuśki Ostatnia odpowiedź: 2009-12-07, 01:36:06 Tagi: , , ,

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Najnowsze / Najstarsze

Wybrana odpowiedź

Najwyżej ocenione odpowiedzi

Odpowiedzi

julitka78 2009-11-10 o godz. 22:39 0

Rubens prawdopodobnie hormonki Ci się wyrównują, ale poszłabym jeszcze na Twoim miejscu do gin zeby on wyraził swoje zdanie.

Gość 2009-11-11 o godz. 19:06 0

Rubens - przy braniu cerazette mogą wystąpić plamienia, podbarwiony śluz i jest to całkiem normalne nawet jak jeszcze 1 poporodowa @ nie nadeszła. jak to jest po odstawieniu nie wiem, ale sądzę że to właśnie wyrównywanie poziomu hormonów i nie ma powodu do obaw.

Gość 2009-12-07 o godz. 01:36 0

ja po caerazette mialam bardzo obfite krwawienia,musialam odstawic

Odpowiedz
Podobne tematy
Kategorie pytań