Quantcast
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Hala 2009-07-06 o godz. 14:39
0

Ta kosztuje ok 17 zl.
Mnie najbardziej chodzi czy da sie mu podawać nią mleko zagęszczone kaszką. Chyba musze wypróbować.

Odpowiedz
Mynia 2009-07-06 o godz. 10:04
0

Wiesz, Hala, co prawda nie wiem, jak to cudo wygląda, ale ja bym sie chyba nie bawiła. nauczyłam Elę jedzenia z normalnej, plastikowej łyżeczki i jestem naprawdę zadowolona. nauka łatwa nie była - sterty brudnych ubranek i oczywiście całe jedzenie wszędzie, tylko nie w buzi. ale opłaciło się i teraz Ela wcina zupki i kaszki w ciągu 10 minut. jedzenie łyżeczką okazało się naprawdę proste.Pozdrawiam!

Odpowiedz
Hala 2009-07-06 o godz. 09:39
0

Dokładnie nie wiem, buteleczka jest miękka i naciskając dozujey jedzonko na łyzeczkę.

Odpowiedz
hello 2009-07-05 o godz. 22:40
0

Hala, a jak to działa?

Odpowiedz
ketriken 2009-07-05 o godz. 22:07
0

ciekawe jakie przeznaczenie czy też użyteczność miałoby takie coś?

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie