Quantcast
  • Isia odsłony: 1353

    Tabletki antykoncepcyjne po poronieniu

    Pisze bo dręczy mnie jedno: poroniłąm w Grudniu, mam za soba juz jeden okres, ale wczesniej lekarz zapisał mi tabletki antykoncepcyjne na 11 dni po czym dostałam okres, na ogół mój cykl był regularny ale krótki 24-26 dni.Teraz mija juz 3o dzień i powinna juz dawno miesiaczka wystapić, mam cały czas bóle brzucha( takie jak okresowe) ale trwaja już tydzien czasu i w nocy i w dzień, oprócz tego wystapiły lekkie zabrudzenia ale naprawde lekkie, piersi mnie nie bola nie wiem co sie dzieje a mój lekarz ma urlop.Może ktos wie i moze mi powiedziećco to moze być? ( robiłam trzy dni temu test ciązowy ale niestety nie wykazał ciąży:( ...a moze sie myli? )

    Odpowiedzi (3)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-08-29, 22:21:35
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2013-08-29 o godz. 22:21
0

Jejku, ja już jestem w 12 tc i nadal jestem lekko przerażona jak idę do ubikacji, żeby tylko nie pojawiło się plamienie .... :(

Odpowiedz
Isia 2013-08-29 o godz. 11:41
0

dziekuje za odpowiedź, dostałam okres bardzo bolesny, no i moze ten miesiąc bedzie płodny w koncu?:) trzymajcie kciuki bo bardzo chcę zajśc w ciąże

Odpowiedz
Gość 2013-08-28 o godz. 22:31
0

To że masz zabrudzenia to normalne, sama miałam. Wręcz lekarz zasugerował coś w stylu, że to taki dziwny pierwszy okres PO. Ale tak czy inaczej jak tylko lekarz wróci - idź do niego. W końcu masz prawo mieć wątpliwości. :)

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie