Quantcast
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2013-05-17 o godz. 12:54
0

hmm chcialam powidziec ze ciesze sie ze u Ciebie wszytsko ok!cos mi to pisanie dzisni eidze;)

Odpowiedz
Gość 2013-05-17 o godz. 11:07
0

Hej !!dzieki wielkie za odpowiedz!troszeke mnie uspokoilas ale mimo wszytsko musze sie sama wybrac do lekarza:) no bo nigdy nic nie wiadomo:) ale bardzo Ci dziekuje bardzo!!!uffff
Ciesz sie ze u Ciebie wszytsko ok i ze nie musisz sie juz martwic!!!:)
Pozdrawiam!!!

Odpowiedz
Gość 2013-05-15 o godz. 20:40
0

byłam u ginekologa i zostało stwierdzone że wszystko jest ok :D nawet żadnego stanu zapalnego nie mam został mi przepisany kwas mlekowy czy coś w tym stylu.Pani ginekolog powiedział że dziwi ją troszkę ta moja wydzielina bo wcale nie przypomina tej jaką powinno sie mieć podczas brania pigułek.No to znowu mnie kobieta zestresowała nawet zastanawiał sie czy dla pewności nie przepisac mi mocniejszych pigułek no ale w końcu wyszło na to że zostałam przy starych gdyż ona uwaza że to nie mozliwe żeby pigułki mogły nie działac i nie chce mnie zbytnio hormonami szprycowac jednym słowe powiedziała że wszystko jest ok i moge spokojnie czerpac dalej przyjemności z sexu. No ale przeciez pigułki musza działać bo przeciez mamą nie zostałam.
A co do tych bólów jajników i podbrzusza to ona nie wie czy mogą być spowodowane bo jak mnie badała to nic niepokojącego nie wykryła.

Odpowiedz
Gość 2013-05-14 o godz. 14:29
0

a jeśli chodzi o temperaturke ciała to ja mam od jakiegoś czasu osłabienie czyli ok. 35.8 stopni. I nie wiem co jest tego powodem.

Odpowiedz
Gość 2013-05-14 o godz. 13:54
0

no to super!!!czekam na wiadomosc w takim razie!:)Trzymam kciuki

Odpowiedz
Reklama
Gość 2013-05-14 o godz. 13:13
0

fajnie że nie jestem sama. No ja chyba się wczesniej niż Ty się wybiore do lekarza jak już będe "po" to napisze co i jak. :)

Odpowiedz
Gość 2013-05-14 o godz. 12:11
0

Witam!

Przeczytalam wlasnie twojego posta,mam dokladne ten sam problem!Biore logest i wlasnie zaczynam 3 opakowanie i czuje sie troszke "dziwnie" ,bole podborzusza,podwyzszona temperaturka ,we wtorek idew do ginekologa wiec wypytam dokladnie co i ajk i dam Ci znac:) chyba ze Ty bedziesz wczesniej;)
Pozdrawiam !!

Odpowiedz
Gość 2013-05-12 o godz. 18:33
0

nie moge sie a toba zgodzic co to tego że im dłuzej się stosuje ten sam rodzaj pigułek to z czasem traca one swoją skuteczność znam przypadki że kobiety przez pare lat biora pigułki i jakoś do tej pory nie zaszły w ciąże.Kazdy ginekolog powie że jeśli nic się nie dzieje podczas stosowania pigułek to nie trzeba robić przerwy w ich stosowaniu.
No to w sumie nic się nie dowiedziałam mam nadzieje że te upławy są spowodowane jakąs infekcją.Chyba wybiore sie do ginekologa.
ale wydaje mi się że może być wszystko dobrze w końcu okres dostałam to już jest mała pociecha.

Odpowiedz
Gość 2013-05-12 o godz. 18:27
0

chce jescze dodac że najlepiej berdzie jesli udasz sie do lekarza gdyz może byc to również infekcja!!!

Odpowiedz
Gość 2013-05-12 o godz. 18:25
0

trudno mi powiedziec!! w zasadzie nie powinnas byc ale przypadki sie zdarzaja!!niewiele moge stwierdzic na podstawie twoich objawów , moga oznaczac ciąże ale nie musza!! na działanie pigulek wpływa równiez długość ich brania jesli bierzesz zbyt długo (ponad 3 miesiące)ten sam rodzaj pigułek to po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i nie działaja one zbyt skutecznie!!

Odpowiedz
Reklama
Gość 2013-05-12 o godz. 18:23
0

Z tego co wiem nawet pigułki o niskiej dawce hormonów mają taka sama skutecznośc jak te inne tylko że są bardziej wyczulone na interakcje z innym lekami lub zapomnienie jednej z tabletek.No nie wiem.Znam dziewczyny które biora logest i z tego co wiem to jeszcze ich nie zawiódł.

Odpowiedz
Gość 2013-05-12 o godz. 18:20
0

no własnie biore pigułki o małej zawartości hormonów bo Logest Ale okres dostałam w terminie i był on prawidłowy.Czy mimo to powinnam sie obawiac ciązy??

Odpowiedz
Gość 2013-05-12 o godz. 18:15
0

jakie pigułki bierzesz? przy pigułkach o małych zawartościach hormonów ciąża jest możliwa!!

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie