Euro 2020: Mecz Polska-Szwecja! Przegraliśmy 3:2. Internauci tworzą MEMY

Facebook.com

Polska przegrała środowy mecz ze Szwecją 3:2 i tym samym odpadła z dalszych rozgrywek w Euro 2020. Internauci tworzą memy. Zobacz najlepsze z nich!

Euro 2020: Mecz Polska-Szwecja, kto wygrał?

W środę wieczorem o godz. 18 polska reprezentacja zagrała decydujący mecz na Euro 2020 - ze Szwecją. Polaków na pewno zbił z tropu pierwszy gol Szwedów, którego już w drugiej minucie meczu strzelił Emil Frosberg. Ten sam szwedzki piłkarz strzelił gola także w 59. minucie. Trzecią bramkę Polakom strzelił Viktor Cleasson pod sam koniec meczu, bo w 94. minucie!

Niestety nie pomogły dwa gole Roberta Lewandowskiego strzelone w 61. i 84. minucie. Mimo zaciekłej walki polskiej drużyny, ogromnych emocji, jakim kibicom dostarczyli piłkarze, niestety meczu nie udało się wygrać! Polska przegrała ze Szwecją 3:2 i tym samym odpadliśmy z dalszych rozgrywek Euro 2020.

Memy po meczu Polska-Szwecja na Euro 2020

Apetyty na polską wygraną były naprawdę spore, dlatego internauci poczuli ogromny zawód po przegranej polskiej drużyny.

Internauci odreagowują jednak pogrzebane nadzieje i tworzą memy! Dostało się w nich Robertowi Lewandowskiemu, trenerowi polskiej reprezentacji, Portugalczykowi,