Mecz Polska-Węgry. Polacy zremisowali 3:3. Internauci tworzą memy!

Facebook.com

W czwartek odbył się mecz Polska-Węgry. Polacy zremisowali 3:3. Internauci stworzyli memy na ten temat!

Mecz Polska-Węgry - memy

Polska reprezentacja w czwartek 25 marca zagrała mecz z Węgrami na stadionie w Budapeszcie. Był to mecz eliminacji mistrzostw świata w Katarze i przy okazji debiut nowego selekcjonera polskiej reprezentacji, Portugalczyka, Paulo Sousa'y.

Kibice mogli zobaczyć na murawie najsłynniejszych polskich piłkarzy: Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Krzysztofa Piątka, Macieja Rybusa, Kamila Grosickiego i Wojciecha Szczęsnego na bramce.

Mecz w związku z obostrzeniami związanymi z koronawirusem odbywał się na całkiem pustym stadionie, dzięki czemu np. po raz pierwszy było słychać, jak piłkarze śpiewają Hymn Polski, czy ich głosy i okrzyki podczas meczu! Niektóre były niecenzuralne.

Mecz obfitował w emocje! Bardzo szybko Węgrzy strzelili Polsce 2 gole i w pierwszej połowie wydawało się, że polska drużyna jest już przegrana. Na szczęście Polacy szybko odrobili straty i zakończyli mecz remisem 3:3! Polski trener, Paulo Sousa, był chwalony za dobre zmiany piłkarzy, którymi wykazał się w drugiej połowie meczu.

Gole dla Polski strzelili: Krzysztof Piątek, Kamil Jóźwiak i Robert Lewandowski! Niestety w grze nie popisał się Arkadiusz Reca, wobec którego Grzegorz Krychowiak rzucił siarczyste przekleństwo.

Internauci stworzyli memy na temat meczu Polska-Węgry! Zobacz memy w galerii.