Pytania » Ciężarówki i Mamuśki
  • Gość 2013-10-18 o godz. 03:28, odsłony: 69078 0

    Objawy po odstawieniu tabletek, tycie, brak okresu, bolą jajniki, wypadają włosy

    Odstawiłam tabletki w październiu. Powiedziałam basta chce już dzidzi i koniec trucia. Przez 6 lat brania robilam 2 może 4 razy przerwy, za co moj lekarz i tak mnie zbeształ bo podobno teraz tabeltki są tak nowoczesne że nie trzeba. Nie wierzę ale może.... No i tak mój cykl i organizm zwariował.Miałam już 4 miesiączki a mój cykl ma teraz ok.19 dni. Średni mi się to podoba, ale cóż. Czego się nie robi. Zaczynamy próbować teraz drugi cykl, żeby była przerwa. Jak tu teraz porządnie wszystko powyliczać jak jest tak wszystko w cały świat. Poza tym mój organizm oszalał. Mam jakiś opóźniony trądzik chyba albo coś bo buzi nie miałam takiej nawet jakonastolatka. Włosy mi się przetłuszczają i nagle zaczęłam się dużo bardziej pocić. Czy to wszystko normalne, czy to przejdzie samo? Na pewno macie swoje doświadczenia. Napiszcie. Kasia

    Odpowiedzi (15) Kategoria: Ciężarówki i Mamuśki Ostatnia odpowiedź: 2014-09-15, 09:16:24 Tagi: ,

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Najnowsze / Najstarsze

Wybrana odpowiedź

Najwyżej ocenione odpowiedzi

Odpowiedzi

Odpowiedz
Podobne tematy
Kategorie pytań